KARRIER

Családbarát Magyarország Központ

A Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. komplex családpolitikai, nőpolitikai, idősügyi és gyermekjóléti szakmai feladatok és folyamatok tervezését, megvalósítását végzi. Segíteni kívánjuk a családokat, a párkapcsolatokat, a munka-magánélet egyensúlyának megteremtését, a nemzedékek közötti együttműködést, a védendő társadalmi csoportok (gyermekek, idősek, nők) pozitív diszkriminációját projektekkel, programokkal, egyéb kapcsolódó rendezvényekkel.

JELENLEG AZ ALÁBBI POZÍCIÓKRA VÁRUNK JELENTKEZŐKET:

HR IGAZGATÓ HELYETTES

KÖNYVELŐ

JOGI SZAKÉRTŐ

JOGÁSZ

A Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. a Családokért Felelős Tárca Nélküli Miniszterhez kötődő háttérintézményként komplex családpolitikai, nőpolitikai, idősügyi és gyermekjóléti szakmai feladatok és folyamatok tervezését, megvalósítását végzi.

Csatlakozzon hozzánk a Jogi és Beszerzési Igazgatóság munkatársaként

JOGÁSZ

pozícióba.

Mik lesznek a feladatok?

A Jogi és Beszerzési Igazgatóság munkatársaként változatos jogi feladatok ellátása az alábbi feladatkörökben:

• a cég által megkötendő szerződések elkészítése, előzetes jogi véleményezése és ellenőrzése, valamint azok nyomon követése,

• közreműködés a szabályzatok, utasítások elkészítésében, jogi véleményezésében, kezelésében, nyilvántartások vezetésében,

• közreműködés felügyelőbizottsági anyagok előkészítésében,

• jogi segítségnyújtás társterületek számára, hivatalos levelek megfogalmazása,

• kapcsolattartás szakértőkkel, az általuk kért anyagok biztosítása,

• peres és nemperes eljárások előkészítése,

• részvétel a közbeszerzési, beszerzési eljárások lefolytatásában.

Elvárások:

• jogász végzettség,

• jogi szakvizsga és legalább 3 év munkatapasztalat polgári jogi környezetben,

• közbeszerzési és beszerzési eljárások lefolytatásában szerzett 1 éves tapasztalat,

• önálló, megbízható és precíz szakember, aki szeret csapatban dolgozni,

• proaktív, gyakorlatias megoldásokkal reagáló személyiség.

Előnyt jelent:

• közigazgatási tapasztalat,

• közbeszerzési eljárások lefolytatásában szerzett, 1 évet meghaladó releváns gyakorlat.

Amit kínálunk:

• versenyképes fizetést,

• határozatlan idejű munkaviszonyt,

• cafeteria juttatást,

• home office lehetőségét hetente egy napon,

• vállalati mobil telefon és laptop biztosítását,

• változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokat,

• dinamikus környezetet, fejlődő vállalati hátteret,

• támogató csapatot, jó munkahelyi légkört.

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Miért érdemes velünk dolgozni:

• mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,

• nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak,

• nyitott, közvetlen légkörben valósíthatja meg Önmagát és tisztelettel bánunk egymással,

• sikereivel, szakmai tudásával karrierjét folyamatosan fejlesztheti.

Kezdés dátuma:

Kiválasztást követően azonnal

A jelentkezést részletes, tanulmányokat és szakmai életutat bemutató önéletrajzzal és a fizetési igényt megjelölő motivációs levéllel várjuk a karrier@csbo.hu címre „Jogász” tárggyal megjelölve.

Jelentkezési határidő:

2021.11.30.