KARRIER

Családbarát Magyarország Központ

A Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. komplex családpolitikai, nőpolitikai, idősügyi és gyermekjóléti szakmai feladatok és folyamatok tervezését, megvalósítását végzi. Segíteni kívánjuk a családokat, a párkapcsolatokat, a munka-magánélet egyensúlyának megteremtését, a nemzedékek közötti együttműködést, a védendő társadalmi csoportok (gyermekek, idősek, nők) pozitív diszkriminációját projektekkel, programokkal, egyéb kapcsolódó rendezvényekkel.

JELENLEG AZ ALÁBBI POZÍCIÓKRA VÁRUNK JELENTKEZŐKET:

A Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. a Miniszterelnökséghez kötődő háttérintézményként komplex családpolitikai, nőpolitikai, idősügyi és gyermekjóléti szakmai feladatok és folyamatok tervezését, megvalósítását végzi. Cégünk azért dolgozik, hogy a munka és család ne egymást kizáró, hanem erősítő célok legyenek az emberek életében. Hisszük, hogy napi munkánk a közjót szolgálja. Fontos társadalmi kihívások megoldásában van szerepünk, ezért szükség lesz rá, hogy Ön is érezze magában az elszántságot!
Csatlakozzon hozzánk Jogi és beszerzési igazgatóság JOGI ÉS BESZERZÉSI IGAZGATÓ munkakörbe.

Milyen feladatok várnak Önre?

  • A Jogi és Beszerzési Igazgatóság munkájának koordinálása, szervezése, a terület irányítása.
  • A Társaság eredményes működésének elősegítése, a jogok érvényesítéséhez, valamint a kötelezettségek teljesítéséhez  szükséges segítségnyújtás.
  • Részvétel a stratégiaalkotási feladatokban.
  • A szerződésekből származó és egyéb igények érvényesítése, valamint a gazdálkodó szervezetek jogaira és kötelezettségeire kiható egyéb megállapodások előkészítése, jogi szempontból történő vizsgálata.
  • A cég által megkötendő, aláírásra előkészített szerződések előzetes jogi véleményezése és ellenőrzése, valamint azok nyomon követése.
  • Beszerzési, közbeszerzési igények kezelésének, koordinációjának, közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolításának irányítása, felügyelete.
  • Felügyeli a Társaság ügyviteléhez és irattározási feladatokhoz kapcsolódó folyamatokat.
  • Közreműködés a szabályzatok, utasítások elkészítésében, jogi véleményezésében, kezelésében.
  • Közreműködés felügyelőbizottsági anyagok előkészítésében/ koordinálásában/ ellenőrzésében.
  • A szakterületek tevékenységének folyamatos jogi támogatása, az általuk kért anyagok biztosításának koordinálása.
  • Az irányítása alá tartozó munkatársak együttműködésének biztosítása a Társaság más szervezeti egységeivel/szakterületeivel.
  • Hatósági ügyek kezelése.
  • Döntéshozatal előkészítése, szakmai támogatása és a döntések végrehajtásának ellenőrzés.
  • Jogszabálykövetés.
  • Kapcsolattartás szakértőkkel.
  • Előkészített peres és nemperes eljárások ellenőrzése, figyelemmel kísérése.

Pályázati feltételek:

  • Jogi egyetemi végzettség.
  • Hasonló területen szerzett legalább 7 éves szakmai tapasztalat.
  • Legalább 5 év munkatapasztalat polgári jogi környezetben, valamint releváns jogi tapasztalat társasági jogi területen.
  • Vezetői gyakorlat (legalább 5 év).
  • Közbeszerzési és beszerzési eljárások lefolytatásában szerzett 2 éves tapasztalat.

Elvárt kompetenciák:

  • Naprakész munkajogi ismeretek.
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés.
  • Terhelhetőség.
  • Projektszemlélet.
  • Rendszerszintű, komplex gondolkodás.
  • Proaktív, gyakorlatias megoldásokkal reagáló személyiség.
  • Jó tárgyalási- és szervezőkészség.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.
  • Ösztönző, motiváló képesség.

Előnyt jelent ha:

  • Ha van közigazgatási tapasztalata.
  • Európai uniós projektek megvalósításában is jártas.
  • Jogi szakvizsga.

Amit kínálunk:

  • A család, a magánélet és a munka összeegyeztethetőségét.
  • Versenyképes fizetést, cafeteria juttatást.
  • Kötetlen munkaidőt.
  • Határozatlan idejű munkaviszonyt.
  • Szakértői hozzáállás megbecsülését.
  • Home office lehetőségét hetente egy napon a próbaidő lejárta után.
  • Vállalati mobil telefon és laptop biztosítását.

Miért érdemes velünk dolgozni:

  • Mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk.
  • Nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak.
  • Nyitott, közvetlen légkörben valósíthatja meg Önmagát és tisztelettel bánunk egymással.
  • Sikereivel, szakmai tudásával karrierjét folyamatosan fejlesztheti.

Munkavégzés helye:

XIII. kerület, jól megközelíthető iroda

Kezdés dátuma:

Kiválasztást követően azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, bérigény megjelölésével a karrier@csalad.hu címre „Jogi Igazgató” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:

2022.05.15.