KARRIER

Családbarát Magyarország Központ

A Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. komplex családpolitikai, nőpolitikai, idősügyi és gyermekjóléti szakmai feladatok és folyamatok tervezését, megvalósítását végzi. Segíteni kívánjuk a családokat, a párkapcsolatokat, a munka-magánélet egyensúlyának megteremtését, a nemzedékek közötti együttműködést, a védendő társadalmi csoportok (gyermekek, idősek, nők) pozitív diszkriminációját projektekkel, programokkal, egyéb kapcsolódó rendezvényekkel.

JELENLEG AZ ALÁBBI POZÍCIÓKRA VÁRUNK JELENTKEZŐKET:

 Kommunikációs folyamatmenedzser munkatársat keresünk!

A Családbarát Magyarország Központ azért dolgozik, hogy a munka és család ne egymást kizáró, hanem erősítő célok legyenek az emberek életében. Hisszük, hogy napi munkánk a közjót szolgálja.

Fontos társadalmi kihívások megoldásában van szerepünk, ezért szükség lesz rá, hogy Te is érezd magadban az elszántságot!

Várunk csapatunkba, ha

precíz vagy, gyors és rugalmas, szereted a kihívásokat, a kreatív folyamatok kísérését és imádod az Excel-t, ha szeretsz szép, kertkapcsolatos környezetben, bicikli- és családbarát munkahelyen jó csapattal dolgozni!

Napi feladataid közé tartozik majd

-        Ügynökségi kapcsolattartás.

-        Kampányok kísérése, pontos dokumentálása, folyamatok menedzselése.

-        Kialakított struktúrák működtetése.

-        Kreatív tartalmak támogatása szakmai anyagokkal, előtanulmányokkal.

-        Szövegek, beszédek előkészítése.

-        Előkutatások végzése, felkészítő, szakmai anyagok összeállítása.

-        Időszaki összefoglalók, prezentációk készítése.

Elvárások

-        Legalább 3-5 éves, szervezeti kommunikációs területen szerzett tapasztalat.

-        Felsőfokú végzettség.

Előnyt jelent ha

-        Dolgoztál már ügynökségi oldalon is.

-        Európai uniós projektek megvalósításában is van tapasztalatod.

-        Részt vettél kommunikációs aktivitások stratégiájának kidolgozásában.

-        Belső kommunikációs feladatok megvalósításában is van tapasztalatod.

Amit kínálunk

-        A család, a magánélet és a munka összeegyeztethetősége nálunk alapvetés.

-        Izgalmas feladatok, szerethető témák.

-        Versenyképes fizetés, cafeteriával.

-        Hosszú távú, stabil munkahely.

Miért érdemes velünk dolgozni

Nálunk elhivatott szakemberekkel dolgozhatsz együtt, nemes, országos szintű közösségi célok eléréséért. Légy részese csapatunknak! Jelentkezz most!

Munkavégzés helye

XIII. kerület, jól megközelíthető iroda

Kezdés dátuma

Kiválasztást követően azonnal

Szakmai, fényképes önéletrajzod és motivációs leveled fizetési igény megjelöléssel a karrier@csalad.hu címen várjuk „Kommunikációs folyamatmenedzser” tárggyal.

Jelentkezési határidő

2022.06.25.

Cégünk, a Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. fontos társadalmi problémák megoldására kidolgozott projektekben működik közre a tervezéstől a megvalósításig. E projektek széles és igen speciális témákat fognak össze, melyekben akár Ön, vagy a környezetében élők is érintettek lehetnek.

Projektjeink kiemelt céljai közé tartozik többek között a családok és szülők támogatása, a munka és a család összeegyeztetésének segítése, az édesanyák elhelyezkedésének megkönnyítése, a gyermek- és ifjúságpolitika eszközrendszerének alakítása, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépés és segítségnyújtás is.