KARRIER

Családbarát Magyarország Központ

A Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. komplex családpolitikai, nőpolitikai, idősügyi és gyermekjóléti szakmai feladatok és folyamatok tervezését, megvalósítását végzi. Segíteni kívánjuk a családokat, a párkapcsolatokat, a munka-magánélet egyensúlyának megteremtését, a nemzedékek közötti együttműködést, a védendő társadalmi csoportok (gyermekek, idősek, nők) pozitív diszkriminációját projektekkel, programokkal, egyéb kapcsolódó rendezvényekkel.

JELENLEG AZ ALÁBBI POZÍCIÓKRA VÁRUNK JELENTKEZŐKET:

Titkársági referens munkatársat keresünk!

A Családbarát Magyarország Központ azért dolgozik, hogy a munka és család ne egymást kizáró, hanem erősítő célok legyenek az emberek életében. Hisszük, hogy napi munkánk a közjót szolgálja. Fontos társadalmi kihívások megoldásában van szerepünk, ezért szükség lesz rá, hogy Te is érezd magadban az elszántságot!

Várunk csapatunkba, ha

  • van tapasztalatod több fős titkársági működésben
  • barátságos, dinamikus, nyitott személyiség jellemez,
  • csapatban és önállóan is remekül dolgozol,
  • proaktív vagy,
  • tele vagy kreatív ötletekkel,
  • kifogástalan a helyesírásod,
  • igényes, alapos, precíz és megbízható vagy.

Mik lesznek a feladatok?

  • az Ügyvezető igazgató munkájának teljes körű támogatása,
  • a Társaság operatív működésének teljeskörű támogatása,
  • érkező ügyfelek, vendégek fogadása/adminisztrálása, partnerekkel és hivatalos szervekkel való kapcsolattartás, találkozók szervezése,
  • felelősségteljes és bizalmas jellegű ügyviteli és iktatási feladatok ellátása, vezetői dokumentumok kezelése,
  • a Társaságot érintő, más területek által készítendő szabályozások, utasítások, megállapodások ellenőrzése, előkészítése aláírásra,
  • vezetői értekezletek előkészítése, emlékeztető készítése, a kiadott határidők és feladatok teljesítésének nyomon követése,
  • a Társaságra vonatkozó adatszolgáltatások elkészítése, összehangolása, a dokumentumok egységesítése a pontos és határidőre történő adatszolgáltatás érdekében.

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség,
  • legalább 3 éves titkársági referensként/személyi asszisztensként szerzett szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség,
  • irodavezető (OKJ 54343901) végzettség,
  • gépírás (tízujjas vakírás).

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszonyt,
  • teljes munkaidős jogviszonyt - munkaidő 08:00-16:30 - (a munka helyszíni jelenlétet igényel),
  • versenyképes fizetést, cafeteria juttatással,
  • vállalati mobil telefon és laptop biztosítását,
  • szakmai fejlődést biztosító feladatokat,
  • dinamikus környezetet,
  • támogató csapatot,
  • fejlődési lehetőséget.

Miért érdemes velünk dolgozni:

Nálunk elhivatott szakemberekkel dolgozhatsz együtt, nemes, országos szintű közösségi célok eléréséért. Légy részese csapatunknak! Jelentkezz most!

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Kezdés dátuma:

Kiválasztást követően azonnal

Szakmai önéletrajzod és motivációs leveled fizetési igény megjelöléssel a karrier@csalad.hu címen várjuk „Titkársági referens” tárggyal.

Jelentkezési határidő:

2022.09.30.

Cégünk, a Családbarát Magyarország Központ Nonprofit Közhasznú Kft. fontos társadalmi problémák megoldására kidolgozott projektekben működik közre a tervezéstől a megvalósításig. E projektek széles és igen speciális témákat fognak össze, melyekben akár Ön, vagy a környezetében élők is érintettek lehetnek.

Projektjeink kiemelt céljai közé tartozik többek között a családok és szülők támogatása, a munka és a család összeegyeztetésének segítése, az édesanyák elhelyezkedésének megkönnyítése, a gyermek- és ifjúságpolitika eszközrendszerének alakítása, valamint a kapcsolati erőszak elleni hatékony fellépés és segítségnyújtás is.